#Futsal #Koszykówka #Siatkówka #MuayThai

Nasze półkolonie organizujemy w szkole podstawowej nr 1 przy al. Piastów 6 w Szczecinie. Punktem zbornym jest świetlica usytuowana na parterze, po lewej stronie od głównego wejścia. Do naszej dyspozycji pozostaje kompleks rekreacyjno-sportowy na terenie szkoły wraz z placem zabaw dla najmłodszych dzieci.

 

Kadra pedagogiczna (wychowawcy i kierownik) posiada kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 21 stycznia 1997 r. w sprawie warunków, jakie muszą spełniać organizatorzy wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej, a także zasad jego organizacji i nadzorowania.

 

Zachęcamy Państwa do bezpośredniego kontaktu telefonicznego tel. 534 355 564  z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

 

W zakładce zgłoszenie http://sportowyszczecin.org/formularz-zgloszeniowy  znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy, który prosimy wydrukować i wypełnić. 

 

Wypełnioną kartę prosimy wysłać na naszą pocztę mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  i przynieść ze sobą w pierwszym dniu turnusu.

 

Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł w celu rezerwacji miejsca. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika, numer telefonu opiekuna, nazwę półkolonii oraz właściwy numer turnusu.  Pozostałą kwotę prosimy uregulować najpóźniej do pierwszego dnia turnusu, w którym uczestniczy dziecko. W przypadku gdyby zajęcia nie odbyły się w związku z pandemią wirusa COVID-19 i rozporządzeniem rządowym zaliczki i wpłacone kwoty zostaną zwrócone w całości.

 

Stowarzyszenie Sportowy Szczecin ul. Parkowa 13, 71-621 Szczecin

 

BANK SANTANDER  22 1090 2268 0000 0001 4120 1804 

 

Prosimy najpóźniej do pierwszego dnia właściwego turnusu uregulować całość kwoty.

 

RAMOWY PLAN ZAJĘĆ

 

7.00

 

od tej godziny można najwcześniej przyprowadzać dzieci, głównym wejściem od ulicy Piastów róg Jagiellońska. Z uwagi na stosowane procedury dziecko odbierane jest przez nasz personel przy punkcie utworzonym na holu na terenie szkoły. Przed wejściem każdego dnia dzieci mają mierzoną temperaturę i dezynfekowane dłonie. 

 

7.00-9.00

 

gry i zabawy w szkolnej świetlicy lub na sali gimnastycznej

 

9.00-9.30

 

wspólne śniadanie

 

10.00

 

wychodzimy na atrakcje

 

14.00 

 

obiad i podwieczorek

 

15.30-16.30 

 

gry i zabawy na terenie szkoły (świetlica lub boisko szkolne)

 

dzieci można odbierać od godziny 15.30 do godziny 16.30

 

poniedziałek

 

nauczymy się robić kokosowe kulki mocy tylko z naturalnych i zdrowych składników. Dodatkowo wszystkie dzieci będą miały okazję przygotować napój Shrek’a. Smaczny i zdrowy własnoręcznie wyciskany sok ze świeżych owoców i warzyw. Taka porcja witamin na pewno doda energii i jest najlepszym sposobem na budowanie naturalnej odporności.

 

wtorek

 

seans w kinie Helios

 

środa

 

prawdziwa włoska pizza z naturalnych składników i własnoręcznie zrobionym sosem pomidorowym. Zdradzimy wam sekret udanej i pysznej pizzy, zaś na deser przygotujemy domowe lody. To wy zdecydujecie o jakich smakach. Brzmi bajkowo, świetnie smakuje, a dla dzieci to największa radość.

 

 

czwartek

 

kuchenne rewolucje z Twórczą cytrynką. Słodkie warsztaty podczas, których dzieci stworzą własnoręcznie lizaki według własnego pomysłu. Bezglutenowe lizaki wykonane na bazie naturalnych składników, bez konserwantów i sztucznych dodatków.

 

 

piątek

 

nauka podstaw carvingu (rzeźbienie motywów kwiatowych w owocach i warzywach). W tym dniu dzieci również będą miały okazję wykonać meksykańską tortillę i pyszne owocowe szaszłyki.

 

Warsztaty odbywają się w restauracji Jaglana. Wszystkie osoby mają specjalistyczne badania, a lokal w czasie warsztatów jest tylko do naszej dyspozycji.

 

Prosimy aby dzieci były ubrane stosownie do programu zajęć i pogody.

 

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem półkolonii http://sportowyszczecin.org/regulamin

 

STOSUJEMY WSZYSTKIE PROCEDURY ZALECANE PRZEZ MINISTERSTWO EDUKACJI  I GENERALNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO. ORGANIZATORZY ATRAKCJI, W KTÓRYCH UCZESTNICZĄ DZIECI (KINO, TWÓRCZA CYTRYNKA, RESTAURACJA JAGLANA) RÓWNIEŻ STOSUJĄ REGULARNIE WSZYSTKIE SANITARNE PROCEDURY. 

 

 Z UWAGI NA BEZPIECZEŃSTWO DZIECI PODCZAS PÓŁKOLONII NIE KORZYSTAMY Z KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ.