#Futsal #Koszykówka #Siatkówka #MuayThai

Nasze półkolonie organizujemy w szkole podstawowej nr 45 przy ulicy  Zawadzkiego 75 w Szczecinie. Punktem zbornym jest świetlica. Do naszej dyspozycji pozostaje nowoczesny kompleks rekreacyjno-sportowy na terenie szkoły wraz z placem zabaw dla najmłodszych dzieci.

 

Kadra pedagogiczna (wychowawcy i kierownik) posiada kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 21 stycznia 1997 r. w sprawie warunków, jakie muszą spełniać organizatorzy wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej, a także zasad jego organizacji i nadzorowania.

 

Zachęcamy Państwa do bezpośredniego kontaktu telefonicznego tel. 534 355 564  z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

 

W zakładce zgłoszenie http://sportowyszczecin.org/formularz-zgloszeniowy  znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy, który prosimy wydrukować i wypełnić. 

 

Wypełnioną kartę prosimy wysłać na naszą pocztę mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub dostarczyć osobiście do biblioteki w szkole podstawowej. 

 

Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł w celu rezerwacji miejsca. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika, numer telefonu opiekuna i właściwy numer turnusu.

 

Stowarzyszenie Sportowy Szczecin ul. Parkowa 13 71-621 Szczecin

 

BANK SANTANDER  07 1090 2268 0000 0001 4132 4876   

 

Prosimy najpóźniej do pierwszego dnia właściwego turnusu uregulować całość kwoty.

 

RAMOWY PLAN ZAJĘĆ

 

7.00

 

od tej godziny można najwcześniej przyprowadzać dzieci, głównym wejściem od ulicy Zawadzkiego.

 

7.00-9.00

 

gry i zabawy na terenie szkoły podstawowej

 

9.00-9.30

 

wspólne śniadanie

 

10.00

 

wychodzimy na atrakcje

 

14.00 

 

obiad i podwieczorek

 

15.30-16.30 

 

gry i zabawy na terenie szkoły

 

dzieci można odbierać od godziny 15.30 do godziny 16.30

 

poniedziałek

 

wyjście do Kids Arena

(zjeżdżalnie, dmuchańce, kino sferyczne)

 

wtorek 

 

odkrywamy wirtualną rzeczywistość z VR Planet

(obrona zamku przed natarciem orków i smoków, przygody w świecie Zombie, wirtualne skoki na spadochronie, wyścigi Formuły 1, symulatory walk – ponad 90 gier do naszej dyspozycji. Przeniesiemy Ciebie w całkiem nowy wymiar rozrywki. Dzięki specjalnym okularom dotrzesz w najdalszy zakątek ziem i niezbadane rejony kosmosu. Zaserwujemy Tobie dawkę niezapomnianych emocji)

 

środa

 

pobyt na kąpielisku Arkonka

(prosimy aby wyposażyć dzieci w strój kąpielowy i ręcznik)

 

czwartek

 

wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego w Smętowicach

(mini zoo, statek piracki, zjeżdżalnie linowe, trampoliny, kiełbaska z grilla)

 

piątek

 

seans w Multikinie + zabawa na mega trampolinie

(nie bez powodu trampoliny są dla dzieci jedną z największych atrakcji spędzania czasu na świeżym powietrzu. Skakanie na nich rozwija koordynację ruchową, pozytywnie wpływa na zdrowie malucha oraz jest świetną zabawą dla starszych dzieci)

 

 

Prosimy aby dzieci były ubrane stosownie do programu zajęć i pogody (dresy, krótkie spodenki, podkoszulka i wygodne obuwie.

 

Dzieci, które chodzą do szkoły podstawowej prosimy aby miały ze sobą kartę SKA lub SKR z nadanym przez ZDiTM uprawnieniem do bezpłatnych przejazdów.

 

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem półkolonii http://sportowyszczecin.org/regulamin