#Futsal #Koszykówka #Siatkówka #MuayThai

W tym roku nasze półkolonie organizujemy wspólnie z SVS (Szczecińska Szkoła Witruwiańska) przy al. Wojska Polskiego 164 w Szczecinie. Pólkolonie z gwiazdami sportu zawsze cieszą się olbrzymim zainteresowaniem wśród dzieci i rodziców. Atrakcyjny program zajęć w świetnej cenie i spotkania ze znanymi sportowcami. Gościliśmy już zawodnicy sztuk walki na czele z Marcinem Parchetą, mistrzem świata w Muay Thai i Kick Boxingu, a w tym roku gwiazdą będzie Radosław Janukiewicz bramkarz Pogoni Szczecin.

I turnus 11-15.07
II turnus 18-22.07
III turnus 25-29.07
IV turnus 1-5.08
V turnus 8-12.08
VI turnus 15-19.08
VII turnus 22-26.08.

Do naszej dyspozycji pozostaje kompleks rekreacyjno-sportowy wraz z placem zabaw dla dzieci. W bezpośrednim sąsiedztwie mamy park Kasprowicza i park Krystyny i Romana Łyczywków z licznymi atrakcjami dla najmłodszych. Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 12 lat.
Nasze Stowarzyszenie na co dzień prowadzi treningi z dziećmi i młodzieżą, a nasz I zespół reprezentuje Szczecin w centralnych rozgrywkach I Ligi Futsalu, prowadzonych przez PZPN. Stoi za nami olbrzymie doświadczenie w organizacji letnich i zimowych półkolonii dla najmłodszych. W roku szkolnym organizujemy turnieje i warsztaty dla dzieci pod okiem najlepszych trenerów.
Kadra pedagogiczna (wychowawcy i kierownik) posiada kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 21 stycznia 1997 r. w sprawie warunków, jakie muszą spełniać organizatorzy wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej, a także zasad jego organizacji i nadzorowania.
Zachęcamy Państwa do bezpośredniego kontaktu telefonicznego - 534 355 564 z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.
W zakładce karta kwalifikacyjna http://sportowyszczecin.org/formularz-zgloszeniowy znajdą Państwo aktualny wzór karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku, który prosimy wydrukować i wypełnić. Wypełnioną kartę prosimy przynieść ze sobą w pierwszym dniu turnusu.
Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł w celu rezerwacji miejsca. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika, numer telefonu opiekuna oraz właściwy numer turnusu i nazwę półkolonii: "Półkolonie z gwiazdami sportu". Pozostałą kwotę prosimy uregulować najpóźniej do pierwszego dnia turnusu, w którym uczestniczy dziecko.

Stowarzyszenie Sportowy Szczecin ul. Parkowa 13, 71-621 Szczecin
BANK SANTANDER 22 1090 2268 0000 0001 4120 1804
Prosimy najpóźniej do pierwszego dnia właściwego turnusu uregulować całość kwoty.


RAMOWY PLAN ZAJĘĆ
Każdego dnia czekamy na Państwa dzieci już od godz. 7. Od tej godziny można najwcześniej przyprowadzać dzieci. Na teren szkoły można wjechać samochodem i skorzystać z bezpłatnego parkingu.
7.00-9.00
gry i zabawy w szkolnej świetlicy
9.00-9.30
wspólne śniadanie
10.00
wychodzimy na atrakcje
13.30
obiad i podwieczorek
15.30-16.30
gry i zabawy na terenie szkoły (świetlica, plac zabaw lub boisko szkolne)

Dzieci można odbierać od godziny 14 do godziny 16.30.

Poniedziałek
Wspólny trening z Radkiem Janukiewiczem legendą Pogoni Szczecin.

W granatowo-bordowych barwach rozegrał 175 meczów. W Szczecinie miał okazję trenować pod wodzą wyśmienitych polskich trenerów: Czesława Michniewicza i Dariusza Wdowczyka. Dostąpił zaszczytu założenia koszulki z Orłem na piersi. Na swoim koncie ma występy w kadrach U-18, U-19, U-20 oraz U-21, w których był kapitanem. Powołany był również do Reprezentacji Polski pod wodzą Adama Nawałki i Waldemara Fornalika. Dzisiaj broni bramki naszego klubu Futsal Szczecin w I Lidze Futsalu. Radek nadal jestem rozpoznawalną postacią, a szczecińscy kibice darzą go szacunkiem i sympatią. Na co dzień prowadzi również treningi z najmłodszymi.

Wtorek
Gry i zabawy w centrum rozrywki MK Bowling

Środa
Wyjście do Multikina
Co tydzień czeka nas nowy film, klimatyzowana sala, wygodne fotele i oczywiście słony lub karmelowy popcorn gratis dla każdego dziecka

Czwartek
Mała Olimpiada czyli poznajemy nowe dyscypliny
zawody sportowe i turnieje na świeżym powietrzu

Piątek
Wyjście na kompleks basenowo-rekreacyjny Arkonka
baseny, zjeżdzalnie, sztuczna rzeka

Prosimy aby dzieci były ubrane stosownie do programu zajęć i pogody (dresy, czapki i wygodne sportowe obuwie).

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem półkolonii http://sportowyszczecin.org/regulamin

STOSUJEMY WSZYSTKIE PROCEDURY ZALECANE PRZEZ MINISTERSTWO EDUKACJI I GENERALNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO. ZGODNIE Z SUGESTIAMI SŁUŻB SANITARNYCH PROSIMY O ZAOPATRZENIE DZIECI W POJEMNIKI NA WODĘ (BIDONY, ZAKRĘCANE BUTELKI, ITP).