#Futsal #Koszykówka #Siatkówka #MuayThai

Nasze półkolonie organizujemy w szkole podstawowej nr 11 przy ulicy Emilii Plater 20 w Szczecinie. Punktem zbornym jest hala sportowa. Do naszej dyspozycji pozostaje kompleks rekreacyjno-sportowy na terenie szkoły wraz z placem zabaw dla najmłodszych dzieci.

 

Kadra pedagogiczna (wychowawcy i kierownik) posiada kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 21 stycznia 1997 r. w sprawie warunków, jakie muszą spełniać organizatorzy wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej, a także zasad jego organizacji i nadzorowania.

 

Zachęcamy Państwa do bezpośredniego kontaktu telefonicznego tel. 534 355 564  z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

 

W zakładce zgłoszenie http://sportowyszczecin.org/formularz-zgloszeniowy  znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy, który prosimy wydrukować i wypełnić. 

 

Wypełnioną kartę prosimy wysłać na naszą pocztę mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł w celu rezerwacji miejsca. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika, numer telefonu opiekuna i właściwy numer turnusu.

 

Stowarzyszenie Sportowy Szczecin ul. Parkowa 13 71-621 Szczecin

 

BANK SANTANDER  60 1090 2268 0000 0001 4132 4989

 

Prosimy najpóźniej do pierwszego dnia właściwego turnusu uregulować całość kwoty.

 

RAMOWY PLAN ZAJĘĆ

 

7.00

 

od tej godziny można najwcześniej przyprowadzać dzieci, wejściem od hali sportowej (furtka na wysokości przystanku autobusowego)

 

7.00-9.00

 

gry i zabawy na terenie szkoły podstawowej

 

9.00-9.30

 

wspólne śniadanie

 

10.00

 

wychodzimy na atrakcje

 

14.00 

 

obiad i podwieczorek

 

15.30-16.30 

 

gry i zabawy na terenie szkoły

 

dzieci można odbierać od godziny 15.30 do godziny 16.30

 

poniedziałek

 

zawody w kręgielni MK Bowling

 

wtorek 

 

seans w Multikinie, a popołudniu wspólny trening z Gwiazdami Sportu

 

środa

 

pobyt na kąpielisku Arkonka

 

(prosimy aby wyposażyć dzieci w strój kąpielowy i ręcznik)

 

czwartek

 

wizyta w Ski Parku (całorocznym ośrodku wspinaczkowo-narciarskim)

 

(jedyny tego typu ośrodek w województwie zachodniopomorskim, który gwarantuje wspaniałą sportową rozrywkę oraz niezapomniane wrażenia podczas korzystania z innowacyjnych stoków narciarskich MAXXTRACKS, kreatynych ścianek wspinaczkowych CLIP’N CLIMB  oraz interaktywne ścianki VALO CLIMB. Każdy uczestnik powinien posiadać strój sportowy, skarpety oraz koniecznie buty sportowe na zmianę)

 

piątek

 

odkrywamy wirtualną rzeczywistość z VR Planet

 

(obrona zamku przed natarciem orków i smoków, przygody w świecie Zombie, wirtualne skoki na spadochronie, wyścigi Formuły 1, symulatory walk – ponad 90 gier do naszej dyspozycji. Przeniesiemy Ciebie w całkiem nowy wymiar rozrywki. Dzięki specjalnym okularom dotrzesz w najdalszy zakątek ziem i niezbadane rejony kosmosu. Zaserwujemy Tobie dawkę niezapomnianych emocji)

 

Prosimy aby dzieci były ubrane stosownie do programu zajęć i pogody (dresy, krótkie spodenki, podkoszulka i wygodne obuwie)

 

Dzieci, które chodzą do szkoły podstawowej prosimy aby miały ze sobą kartę SKA lub SKR z nadanym przez ZDiTM uprawnieniem do bezpłatnych przejazdów.

 

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem półkolonii http://sportowyszczecin.org/regulamin