SportowySzczecin to stowarzyszenie stawiające sobie za cel aktywizację sportową dzieci i młodzieży z naszego miasta i regionu.

 

Doświadczenie, kompetencja i sukcesy naszych trenerów i wychowawców wyróżniają nas na tle innych klubów sportowych. To jest nadrzędny cel naszego stowarzyszenia.

 

Powierzamy dzieci w ręcę osób, za którymi stoją największe sukcesy sportowe wiedząc o tym, że przyniesie to najlepsze rezultaty.

 

Futsal Kids Szczecin to unikatowa szansa na podnoszenie swoich umiejętności pod okiem Romana Smirnowa – trenera ekstraklasowej Pogoni 04 Szczecin. Zajęcia sportowe mają na celu nie tylko rozwój fizyczny ale i mentalny. Staramy się wpajać uczestnikom pozytywne wzorce oparte na modelu człowieka aktywnego. Człowieka przyjaznego dla otoczenia, stroniącego od agresji, używek i nałogów, prowadzącego higieniczny tryb życia. Zmierzamy do tego, aby nasz klubowicz poprzez trening zyskał zdrowie i był świadomy nabytych umiejętności.

 

Na naszej stronie internetowej w zakładce kadra przeczytacie Państwo szczegółowo o sukcesach naszych trenerów.

 

W ramach działalności stowarzyszenia organizowane są turnieje i zawody sportowe, a także półkolonie i obozy rekreacyjno-sportowe (letnie i zimowe).